|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [Podanie]Knapior(Cynamuś)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

[Podanie]Knapior(Cynamuś) Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie]Knapior(Cynamuś)   [Podanie]Knapior(Cynamuś) Icon_minitimeNie Cze 20, 2010 7:39 pm

O właśnie
Powrót do góry Go down
SurpriseButtsex

SurpriseButtsex


Liczba postów : 6
Join date : 15/06/2010

[Podanie]Knapior(Cynamuś) Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie]Knapior(Cynamuś)   [Podanie]Knapior(Cynamuś) Icon_minitimeNie Cze 20, 2010 5:35 pm

Wygląda jak Shinji z Bleacha : D
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

[Podanie]Knapior(Cynamuś) Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie]Knapior(Cynamuś)   [Podanie]Knapior(Cynamuś) Icon_minitimeNie Cze 20, 2010 12:16 am

Prezentujesz sie dosc dobrze, ale tak jak powiedzial Vilgethin, musisz u nas czesciej grac(ja tam cie wogole nie kojarze). Btw. Twoj awatar, to postac z jakiegos anime? bo skads ja znam, ale nie moge sobie przypomniec skad...
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

[Podanie]Knapior(Cynamuś) Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie]Knapior(Cynamuś)   [Podanie]Knapior(Cynamuś) Icon_minitimeSob Cze 19, 2010 9:15 pm

W pytaniu o to, kto cię rekrutowal chodzi o to, kto cię zaprosił. Musisz u nas często grać, widziałem trochę, ale to mi nie wystarczy. Jeśli uda ci się kilka razy zdobyć score ponad 800 pkt, to nie będę miał nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
Knapior

Knapior


Liczba postów : 4
Join date : 19/06/2010
Age : 29
Skąd : Elbląg, PL

[Podanie]Knapior(Cynamuś) Empty
PisanieTemat: [Podanie]Knapior(Cynamuś)   [Podanie]Knapior(Cynamuś) Icon_minitimeSob Cze 19, 2010 5:29 pm

Podanie Knapior !

1. Nick w grze :Knapior(musiałem zmienić z Cynamusia)

2. Numer GG/ Imię xfire :

Niestety w tej chwili nie posiadam, lecz założę.Za to mam skype :Knapior

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) :

G36C,AK47,MP5.

4. Preferowana Broń:

AK47,celownik laserowy,kamuflaż złoty.

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? :

Teraz coraz więcej,mniej roboty więc dziennie około trzech do sześciu godzin.

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? :

Ponieważ chciałbym znów stanąć na nogi z klanem takim w jakim byłem rok temu.Elita, która ma początek i koniec, a także przyszłość.Ludzie z ortografią,wiedzą na dany temat i opanowanie.

7. Wiek :

Szesnaście Lat.

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie:

Jestem osobą skromną i zależy mi na Członku Klanu.A jeżeli panowie wyżej(Head Administrator,Game Master)stwierdzi, że nadam się na Moderatora,bądź Administratora nie odmówię.

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała :

@Edit: Vilgethin

10. I ostatecznie, pare słów o sobie :

Nazywam się Kamil mam szesnaście, lat i w Call Of Duty 4 gram ponad półtora roku.Ostatnio przestałem grać z powodów prywatnych, i zająłem się robieniem sygnaturek itp.Lecz postanowiłem powrócić i dołączyć właśnie tu, właśnie do was.Byłem jednym z członków klanu [PC] Polish Clan jeden z najlepszych polskich klanów jak nie najlepszy przeniósł się na 1.7 i gra mecze ligowe.Więc jeszcze raz proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam Knapior !


Ostatnio zmieniony przez Knapior dnia Sob Cze 19, 2010 10:40 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Podanie]Knapior(Cynamuś) Empty
PisanieTemat: Re: [Podanie]Knapior(Cynamuś)   [Podanie]Knapior(Cynamuś) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Podanie]Knapior(Cynamuś)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» POdanie od O$A
» Podanie S.W.A.T.
» Podanie o klan
» Podanie Mchsz
» Podanie DeMoN

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: