|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Podanie S.W.A.T.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Podanie S.W.A.T. Empty
PisanieTemat: Re: Podanie S.W.A.T.   Podanie S.W.A.T. Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 11:56 pm

Zważywszy na to, że M4/Xbox360/Bond (***** ile on ma nickow...prawie jak ja Very Happy) nie może rekrutować...nie wiem, muszę cię obserwować, bo jak na razie chyba się nie spotkaliśmy. Wypatruj mnie pod nickiem Panther Wink

@ Edit: ok, zdane, zatwierdzone.
Powrót do góry Go down
SWAT




Liczba postów : 2
Join date : 01/08/2010

Podanie S.W.A.T. Empty
PisanieTemat: Podanie S.W.A.T.   Podanie S.W.A.T. Icon_minitimeNie Sie 01, 2010 10:11 pm

1. Nick w grze : S.W.A.T.

2. Numer GG/ Imię xfire : GG-2779277

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) : M40A1,M16,MP5,AKu-74,M249 SAW

4. Preferowana Broń: Aku-74

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? : Dziennie 2-4H,tygodniowo 14-28

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? : Ponieważ chciałbym pograc z fajnymi i miłymi ludzmi Smile

7. Wiek : 16

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator ) Członek

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała :
=PS=Bond 007 bodajże

10. I ostatecznie, pare słów o sobie : w CoDa gram z 2 lata, sądze że jestem dobrym graczem i licze że sie przydam Smile
Powrót do góry Go down
 
Podanie S.W.A.T.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» POdanie od O$A
» Podanie o klan
» Podanie Mchsz
» Podanie DeMoN
» Podanie OldSchool

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: