|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 POdanie od O$A

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

POdanie od O$A Empty
PisanieTemat: Re: POdanie od O$A   POdanie od O$A Icon_minitimeSob Lip 31, 2010 8:17 pm

Nie czepiaj się, jest napisane wymarzona...

@Edit: szkoda tylko, że cię nigdy nie widziałem na serwie, a teraz too late, rektuacja zamknięta :/
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

POdanie od O$A Empty
PisanieTemat: Re: POdanie od O$A   POdanie od O$A Icon_minitimeSob Lip 31, 2010 4:50 pm

Żeby nie było, OSN czy jak mu tam dostał tą stronę ode mnie, bo grał naprawdę nieźle (co prawda potem już go na serwie nie widziałem). Jedyny problem to twoja wymarzona pozycja, no widzisz tak na dzień dobry to admina nie dostaniesz(nie wiem jak ty myślałeś, mówię tylko jak jest), ale rekrutacje pewnie zdasz, więc na początek będziesz musiał zadowolić się członkiem.
Powrót do góry Go down
OSN




Liczba postów : 4
Join date : 27/07/2010

POdanie od O$A Empty
PisanieTemat: Re: POdanie od O$A   POdanie od O$A Icon_minitimeSro Lip 28, 2010 3:31 pm

[quote="OSN"]1. Nick w grze :O$A

2. Numer GG/ Imię xfire :20597915

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) :Auto (m4)

4. Preferowana Broń:M4 i r700

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? :dzienie okolo 4godzin tygodniow 28 godz LoL

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? :Pniewaszlubie wasz clan i czesto na nim bywam

7. Wiek :13

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator )Administrator

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała :(niepamietam gral anonimowo jako zwykly gracz

10. I ostatecznie, pare słów o sobie : gram w to okolo 2 lata wszesniej gralem w cs-a ale znudzilo mi sie to zapewniam ze cod4 mi sie nieznudzi :geek: [/quote]
Powrót do góry Go down
OSN




Liczba postów : 4
Join date : 27/07/2010

POdanie od O$A Empty
PisanieTemat: POdanie od O$A   POdanie od O$A Icon_minitimeSro Lip 28, 2010 1:37 pm

1. Nick w grze :O$A

2. Numer GG/ Imię xfire :205979

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) :Auto (m4)

4. Preferowana Broń:M4 i r700

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? :dzienie okolo 4godzin tygodniow 28 godz LoL

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? :Pniewaszlubie wasz clan i czesto na nim bywam

7. Wiek :13

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator )Administrator

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała :(niepamietam gral anonimowo jako zwykly gracz

10. I ostatecznie, pare słów o sobie : gram w to okolo 2 lata wszesniej gralem w cs-a ale znudzilo mi sie to zapewniam ze cod4 mi sie nieznudzi :geek:
Powrót do góry Go down
Sponsored content





POdanie od O$A Empty
PisanieTemat: Re: POdanie od O$A   POdanie od O$A Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
POdanie od O$A
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie S.W.A.T.
» Podanie o klan
» Podanie Mchsz
» Podanie DeMoN
» Podanie OldSchool

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: