|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 !!!!!Serwer dedykowany!!!!!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

!!!!!Serwer dedykowany!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: !!!!!Serwer dedykowany!!!!!   !!!!!Serwer dedykowany!!!!! Icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 12:39 am

PB jest już wyłączony z tego co widzę. Mam nadzieję, że nie włączy się z powrotem.
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

!!!!!Serwer dedykowany!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: !!!!!Serwer dedykowany!!!!!   !!!!!Serwer dedykowany!!!!! Icon_minitimeSro Cze 30, 2010 12:41 pm

Cieszyć się zacznę jak wyłączysz Pb i cie nie będzie z tego serwa wywalać oraz upewnisz się ze wszystko działa. Aczkolwiek dobrze ze WRESZCIE JAKIMŚ CUDEM TEN SERWER POWSTAŁ(oni chyba wynajęli jednego kolesia żeby z pojedynczych części składał ten serwer). Po wyrażeniu nienawiści do pracowników luffy - JUUUUUUPIIIIIIIIIIII wyrażam swoja radość.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

!!!!!Serwer dedykowany!!!!! Empty
PisanieTemat: !!!!!Serwer dedykowany!!!!!   !!!!!Serwer dedykowany!!!!! Icon_minitimePon Cze 28, 2010 7:25 pm

Z nieskrywaną satysfakcją pragnę wam oznajmić, że mamy serwer dedykowany w wersji 1.6. 195.114.0.89:27525, to IP i port. Nie mogę wam jeszcze podać hasła rcon, ponieważ trzeba zmienić parę rzeczy i wolę, żeby nikt poza mną nie logował się do rcona. Jestem pewien, że do czwartku, czyli dnia mojego wyjazdu, serwer będzie gotowy w 100%.
Cieszcie się razem ze mną!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





!!!!!Serwer dedykowany!!!!! Empty
PisanieTemat: Re: !!!!!Serwer dedykowany!!!!!   !!!!!Serwer dedykowany!!!!! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
!!!!!Serwer dedykowany!!!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Serwer dedykowany 24/7
» serwer jest ale go nie ma
» Czemu serwer czasem znika?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Ogólne :: Powiadomienia Społecznościowe-
Skocz do: