|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 serwer jest ale go nie ma

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

serwer jest ale go nie ma Empty
PisanieTemat: Re: serwer jest ale go nie ma   serwer jest ale go nie ma Icon_minitimePią Maj 28, 2010 1:27 am

Ja nigdy takich problemów nie miałem :d
Ja z odnalezieniem serwera, to zawsze miałem problem z Legionami.. ale mysle że oni mnie celowo kickuja.. tak tajemniczo jakos.. Bo to oszystu spryciule male Razz
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

serwer jest ale go nie ma Empty
PisanieTemat: Re: serwer jest ale go nie ma   serwer jest ale go nie ma Icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 6:10 pm

???
Nie wiem o co chodzi, chyba że oczekujesz, że serwer będzie o 2 w nocy...serwer dedykowany jest w drodze, jednak są problemy, o których nie chce mi sie mówić. Nie omieszkam was powiadomic, kiedy będzie gotowy. Do tego czasu musicie sie zadowolic serwerem stawianym przez mnie, ktory stawiam codzennie, o roznych godzinach, najpozniej 17.00. Prosze o wyrozumialosc. Nie wiem, dlaczego ty nie widzisz serwera, skoro inni nie maja z tym problemu. Sprobuj dodac to IP do ulubionych: 62.121.102.154:28960
Powrót do góry Go down
Parality
Gość




serwer jest ale go nie ma Empty
PisanieTemat: serwer jest ale go nie ma   serwer jest ale go nie ma Icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 5:31 pm

zastanawia mnie po co przylonczylem sie do klanu skoro nie moge zagrac na servie chcialbym zebyscie to jakos ogarneli bo od kilku dni nie widze wogole serva
Powrót do góry Go down
Sponsored content





serwer jest ale go nie ma Empty
PisanieTemat: Re: serwer jest ale go nie ma   serwer jest ale go nie ma Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
serwer jest ale go nie ma
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Serwer dedykowany 24/7
» !!!!!Serwer dedykowany!!!!!
» Czemu serwer czasem znika?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Stosunki Klanu :: Salon Członków-
Skocz do: