|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Czemu serwer czasem znika?

Go down 
+2
Akkarin
JaSiuU
6 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeCzw Paź 14, 2010 8:25 pm

Pomysł umarł, bo nie ma aktualnie żadnej solidnej firmy robiącej serwery na v 1.6, bo firma, u której my mamy, ma już tylko 1.7. Downgrade mógłby być przeprowadzony przez klienta, w tym wypadku przeze mnie, tylko że ja się na tym nie znam i się tego nie podejmę.
Powrót do góry Go down
TheWolf




Liczba postów : 8
Join date : 14/10/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeCzw Paź 14, 2010 8:12 pm

Kiedy będzie ten serv kupiony? Wink
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 10:44 am

Eeee, nie mam NAJMNIEJSZEGO pojęcia skąd wziął taką informację, więc szybko zareaguję słowem: BULLSHIT! Nie zamierzamy wyłączać serwera. Co więcej, planujemy zakup jeszcze jednego, prywatnego, tylko do scrimow, żeby public nie był tak często zamykany.
Powrót do góry Go down
Dzertek




Liczba postów : 4
Join date : 01/09/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimePią Wrz 03, 2010 10:52 pm

Lizus lizusem, ale mam pytanie całkiem inne. Kumis mówił, że wyłączacie serva w najbliższej przyszłości. Myślę, że to plotki, ale wolę mieć pewność. ^^
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimePią Wrz 03, 2010 3:48 pm

Ja pierdolę, myślałem że to akurat jest oczywiste.. I co całą swoją wieś na pomoc ściągnąłeś ? ^^
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: .   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 9:07 pm

Jestes taki madry a ja mam 3 komputery na tym samym ip i rozwiazalem problem bo musialem zrobic serv na moje lokalne ip bo tylko te 3 komputery by mogly grac na tym serwie...
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 4:42 pm

Myślałem że w rozdziale rekrutacja zrobiłeś z siebie debila, ale to wszystko cofam.. Dziecko wiesz że istnieje coś takiego jak GOOGLE?! Poza tym jak włączasz serwer to wybierasz czy ma być serwer nasłuchujący czy dedykowany na internet...
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: .   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 5:14 pm

No wiem ze tak sie robi tylko puzniej mnie z gry wywala i wlacza sie konsolka cod4 ale musze od nowa wlaczac gre i widze server =w zakladce LOKALNE a inni mowia ze jak swoj server dedykowany na internet robia to widza go w zakladce INTERNET Smile i moze jakies komendy bym prosil do konsolki:)
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 11:37 am

Hmmm...uruuuuchoooom noooowyyy seeeerwer?
...
Jeśli możesz mieć swojego kompa włączonego 24/7 to powodzenia, bez problemu możesz to zrobić...
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: pomocy   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 9:25 pm

koledzy mozecie mi jakas instrukcje napisac jak sie stawia server24/7 pliss
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 1:00 pm

no kosztują, niestety
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 9:54 am

Niestety nie jest to serwer 24/7, a ja chodzę do szkoły i wracam o różnych godzinach, np. we środy wracam około 14.30, ale we wtorek koło 17.00. Zależy to od wielu czynników. A ponieważ serwer jest uruchomiany wtedy, kiedy wracam do domu, tak po prostu będzie. Wiem, że to niedogodność jednak serwery 24/7 kosztują i to wcale nie mało.
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 3:00 am

Czemu serwer czasem znika?
n.p ostatnio pare razy sie zalogowałem jakoś między 14:00 a 17:00, i serweru niebyło. a normalnie jest o tej godzinie..

bo wiem że na noc czasami jest wyłączany.. ale w ciągu dnia?
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Sponsored content





Czemu serwer czasem znika? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu serwer czasem znika?   Czemu serwer czasem znika? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czemu serwer czasem znika?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Serwer dedykowany 24/7
» serwer jest ale go nie ma
» !!!!!Serwer dedykowany!!!!!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Pytania łączące się z serwerem-
Skocz do: