|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Perm bany

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Perm bany Empty
PisanieTemat: Re: Perm bany   Perm bany Icon_minitimeSro Lip 14, 2010 1:10 pm

Congruo Suspicio Recipiero no cóż miało być coś na miarę veni vidi vici ale ciut nie wyszło, anyway zdecydowanie popieram i nie widzę żadnych przeciwwskazań.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Perm bany Empty
PisanieTemat: Perm bany   Perm bany Icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:24 pm

Ktoś zdecydowanie przegina z rozdawaniem permanentnych banów. Tylko dzisiaj przybylo ich 7!!!! Jeden mój dla hackera, więc 6. Mam pomysł jak to uregulować, a mianowicie: każdy perm ban będzie raportowany w ciągu 12h od dania go w odpowiednim dziale, o utworzenie którego prosiłbym Jasia, jako głównego admina forum. Raport wyglądałby tak:
1. Nick:
2. Kiedy (mniej więcej):
3. Za co:
Jeśli raport nie dotarłby w ciągu tego czasu, po prostu usuwałbym bana. Oczywiście to tylko pomysł, ale nie może być tak, że za byle co leci perm ban od razu. Jeśli dalej się tak będzie działo, będę zmuszony wraz z Diabem przeprowadzić selekcję wśród adminów. Co oczywiście nie znaczy, że macie odpuszczać hackerom Wink. Chodzi mi tylko o kontrolowanie się. Proszę też o opinie dotyczące tego pomysłu.

@Edit: no dobra, kiedy nie musi być.


Ostatnio zmieniony przez Vilgethin dnia Sob Lip 31, 2010 8:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
 
Perm bany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Perm bany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Ban-
Skocz do: