|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Real Life Server ?

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimePon Paź 18, 2010 3:29 pm

Kolejne proste przyczyny: na SD gra mniej noobów, więc mniej trzeba kickować, a poza tym grając na codzień na SD od razu trenujemy.
Powrót do góry Go down
Rdzawy
Gość




Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeNie Paź 17, 2010 9:43 pm

aa czemu nie wrocimy do TDM? zmienic na SD na spar nie jest tak trudno(mysle tak skoro ja to opanowalem Smile)
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Paź 16, 2010 10:04 am

Nie, z prostej przyczyny: ten temat był założony gdy na serwie był TDM, więc nawet jeśli ktoś zostałby zabity przez jakiegoś nooba, to miałby spawna od razu. A na SD czekałby całą rundę po to, żeby przy początku kolejnej znowu dostać serię w plecy...
Powrót do góry Go down
Rdzawy
Gość




Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeCzw Paź 14, 2010 9:38 pm

e to zrobicie ten friendly fire czy nie?
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 8:56 pm

Noo, i mi sie to podoba, o ile nie będzie jakiegoś czasu respawnu. i może jakiś autokick po iluś tam zabitych, to ja stoje za Smile
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 2:57 pm

OOOOOOOOOOOOOOO tak wreszcie będę mógł zabijać vilge'a nawet jak będzie w moim teamie. Jestem w 100 % za!!! A tak na poważnie to mi pasuje tylko żeby nie było tego o czym surprise pisał bo nienawidzę czasu respwanu a reszta jak najbardziej jest ok.
Powrót do góry Go down
SurpriseButtsex

SurpriseButtsex


Liczba postów : 6
Join date : 15/06/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 2:46 pm

Na niektórych serwerach po 3 Teamkillach umierasz i respawnujesz się po 20-30 sekundach a kick z serwera dostajesz jak powtórzysz to jeszcze raz/dwa razy : D
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:08 pm

Zakladajac, ze to bedzie kick, bez bana, to ja jestem za.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 11:11 am

Czasami mogę włączyć ff. Ale zastanówcie się...wiecie, ile będzie banów za zabijanie swoich? Duuuuużo. Chyba że ustawię autokicka za zabicie x ludzi ze swojej drużyny. Wtedy to może mieć sens. Co wy na to?
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 9:41 am

Noo.. i to mi sie podoba : )

Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 1:23 am

Ja jak latam z RPG, to i tak zabijam zwykle i siebie i przeciwnika, wiec nic by sie nie stalo, jakbym jeszcze swojego zabil Razz. A co do twojego pomyslu, to po glebszym zastanowieniu, wydaje sie calkiem ciekawy, wiec jednak jestem za Very Happy.
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:59 am

No wiem wziołem to pod uwage. ale głownie .. sugerując to, kierowałem sie rozsądniejszym strzelaniem itd..
A pozatym, przecież to gra. tylko gra. i punkt tego jest żeby eksperymentować, i sie bawić.
Mysle że o ile będziemy mogli spojrzec sie na dobrą strone tego. to to będzie zabawa.

: )

a ty bedziesz mógl latać z rpg xd chociaz to jest i tak czy tak.. tak nie celne, że nawet bym nie ryzykował Razz
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:29 am

Ja jestem przeciw, poniewaz jak sam napisales, z rak swoich bedzie sie co chwile ginac, a noobow moim zdaniem to nic nie nauczy, tym samym, jak dla mnie z gry bedzie plynac znacznie mniej przyjemnosci, a wiecej niepotrzebnych nerwow.
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitimeSob Cze 26, 2010 12:00 am

Trzeba Przyznac, jesteśmy dobrym klanem. Więc brawa i kongratulacjie kieruje do wszystkich, od Vilge, Do najnowszego rekruta, oraż naszych lojalnych i częstych gosci.

Ale niestety, ci jedno razowi co odwiedzają itd. takie typowe nooby, to masakra.
I niestety ostatnio coraz wiecej takich ciulów zaśmieca nas piękny serwer.
Biega ci 5, żaden niewie co robi, wiec strzelarz do każdego po koleji, a ten ci skacze, drugi próbuje wycelować, trzeci niewiem co.. 4 i 5 też ..
i na koniec ja umieram.

Zauważyłem że noobów sie trudniej zabija niż skill graczy.
Niedośc zę ci każdy sprej'uje po swoich, i po czym tylko sie da tylko żeby cie przestraszyć ( już nie mówiąc o tym żeby cie trafić )

Więc pomyślałem żeby okazyjnie zrobić Real Life Serwer.

Czyli włączyć przyjacielski ogień.
I to wszystko co u-prawdziwi gre.

Jasne żę to bedzie dziwne, i hamskie, bo wszyscy bedą siebie zabijac nonstop. bo wszyszcy ze spreja walą.. ale mysle żę to by nauczyło nas celności. rozsądniejszego strzelania. i wszystko co sie z tym łączy.
Oraz to by nas nauczyło takiej współpracy..
Współpracy bez słów. żę jak widzisz ze twój przed tobą przecina .. to nie strzelasz, bo widzisz kogoś za nim tylko coś wymyślasz..

Oraz żę ten co wąlśnie przed toba biegnie, wiec że mu nie jebniesz w plecy ze Spreja.

Co wy na to ?
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Sponsored content





Real Life Server ? Empty
PisanieTemat: Re: Real Life Server ?   Real Life Server ? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Real Life Server ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Sugestie-
Skocz do: