|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Empty
PisanieTemat: Re: Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich   Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Icon_minitimePią Maj 28, 2010 1:47 am

Ale mysle że dla Diab'a powinniśmy zbanowac RPG Very Happy
bo on tego naduzywa, i zawsze zabija w najniekorzystniejszej chwili Razz

w moim starym klanie.. checie wiedziec do jakich granic oni szli ?
Zakaz Podwójnego strzału
Zakaz Delphin Dive ( czyli że jak widzisz kogoś, 1 na 1, to padasz na ziemie i strzelasz.. taki element zaskoczenia, dający przewage )
Zakaz przesadnego skakania
zakaz tych żeczy co my mamy zakazane
zakaz rpg
i zakaz Juggera


i naprawde.. takie żeczy zaczeli wprowadzac, ze to nie miało sęsu u nich grać Very Happy
Więc mysle, że niepowinnismy isc w te slady, i blokowac Bandoilera itd itd..
Ale mysle że powinnismy miec co do gry, podstawowe zakazy. Tuby / Marty / LS /
a Co do Gadania Zakaz wulgaryzmu do adminow, członkow klanu lub graczy, i zakaz rekrutacji
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Empty
PisanieTemat: Re: Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich   Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Icon_minitimePią Maj 28, 2010 1:40 am

" Rozumiem, ze przydaje sie snajperom, ale tuba sie przydaje rusherom a meczennik kazdemu, kto nie umie grac, wiec... " Śmieszne.. Ale Święte słowa Very Happy

A co do Ls. To niewiem jak to będzie, ale ja mowie że ja tego nietoleruje
No bo powiedzmy że jesteś sniperem, i masz n.p. bardzo mało amunicji. no to widzisz goscia, Jeb, headshot! AAALEEE nie ma killa bo mial Ls. więc musisz kolejną kulke zmarnować..
biegasz, nagle ci wyskakuje, to strzelasz, widzisz ze pada i biegniesz dalej... z 5 metrów, zanim ci w plecy wyceluje.. No to wiecie ( a złaszcza na HC. bo niewyskakuja ci punkty, a ja n.p. nigdy na dół monitora , na te info, sie nie patrze prawie )

Ale i tak lepsze jest to. niz LS w MW2..
Z tego co pamiętam, to masz taki perk, że jezeli wpadasz w LS, i sie minute utrzymasz, to wstajesz i biegasz dalej.. ( WTF?! )
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Empty
PisanieTemat: Re: Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich   Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Icon_minitimeCzw Maj 27, 2010 12:07 am

W ten sposób możnaby udowadniać, że Einstein to kretyn był...to ja pojade bardziej jeszcze, zakaz bandoliera, bo jak ktos jest pro, to nie potrzebuje tylu naboi, zakaz c4 bo spore pole razenia, zakaz uzywania broni, bo to noobskie i zakaz zabijania, bo to nieetyczne...
Ponadto, RPG kiedys bylo zabronione...ale jednak z daleka juz o wiele ciezej trafic, niz z tuby.
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Empty
PisanieTemat: Re: Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich   Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Icon_minitimeSro Maj 26, 2010 11:37 pm

Moim zdaniem, claymore'y nie powinny byc zakazane, oczywiscie, mowie tak pewnie tylko dlatego, ze sam ich uzywam. A na tej zasadzie, za chwile jeszcze RPG zabronimy(potrzeba niewiele wiecej skilla niz do tuby), 3 granatow zabronimy, bo tez wystarczy fart( ja np. wale na oslep przed siebie trzema granatami i zawsze prawie kogos zabijam) itd.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Empty
PisanieTemat: Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich   Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Icon_minitimeSro Maj 26, 2010 11:10 pm

Poniewaz wiele jest zametu, a to z zakazywaniem LS, a to przywracaniem itd. chcialbym, zeby byly tu podane jasne zasady.

Pewniaki: zakaz meczennika, granatnika, rekrutacji


Moja propozycja, skoro banujemy juz te perki, ktore nie wymagaja zadnego skilla, proponuje zakazac tez claymore. Powod: zero skilla, tylko fart (to juz tuba wymaga wiecej...). Rozumiem, ze przydaje sie snajperom, ale tuba sie przydaje rusherom a meczennik kazdemu, kto nie umie grac, wiec...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Empty
PisanieTemat: Re: Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich   Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ujednolicenie zasad i sugestie odnosnie nich
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sugestie Serwera
» Moje sugestie osnośnie rekrutacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Sugestie-
Skocz do: