|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Empty
PisanieTemat: Re: POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D   POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Icon_minitimeNie Maj 16, 2010 7:19 pm

Haha.
Dobra, kupie sobie gre. i zobaczymy jak to będzie i co będzie w moim zasięgu
Aale to może jeszcze troche potrwać, więc skoro i tak prawie nikt z nas w WaW nie gra, chwilowo sprawa jest zakmnięta. bo ja jusze zaoszczędzić kase na pare żeczy, i nie wyrobie sie ze wszystkim, wiec WaW musze odłożyć : ((
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Empty
PisanieTemat: Re: POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D   POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Icon_minitimePią Maj 14, 2010 11:05 am

Jak juz stwierdzil Jasiu, posiadanie 2 serwerow naraz jest dla mnie technicznie niemozliwe, a poza tym jak juz mowilem, niepodoba mi sie CoD WaW, tak wiec nie mam po co zakladac serwera. Takie ze mnie bydle, nic bezinteresownie, nie bede gral, to po co mam zakladac serwer... Razz
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Empty
PisanieTemat: Re: POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D   POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Icon_minitimePią Maj 14, 2010 10:18 am

Ja podejżewam, ze Smg'owi nie bedzie sie chcialo nowego serva zakladac(i w pełni go rozumiem, tez by mi sie nie chcialo codziennie od nowa zakladac, szczegolnie, ze neta to dosc obciaza), bo wlasnie dlatego dedyka kupujemy. Oczywiscie, Smg'iem nie jestem, niech sie sam wypowie. Chyba, ze Jasiu sam zalozysz w WaW serva i bedziesz wtedy, np. szefem tej sekcji. Oczywiscie, nie wiem jakiego masz neta
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Empty
PisanieTemat: POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D   POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Icon_minitimeCzw Maj 13, 2010 11:29 pm

DzieńDobry.

Czytając to, wchodzisz w kolejny z Jasia szalonych pomysłów, wiec przygotuj popcorn i cole! to bedzie jazda!! Very Happy

Dobra, a tak na powaznie.

Więc mój pomysl polage na tym :

Ja za niedługo zaczne grać w Call Of Duty : World At War. I tak sobie pomyślałem. żę jeżeli znajdą sie chętni, to powiększymy nasze społeczeństwo, w PS.
Dokładniej, to oznacza, że będzie nowy serwer, pare więcej tematów w forum ( ale o to sie nie martwcie ) no i więcej członków.

Więc Będziemy musieli prawdopodobnie wykupić serwer ( bo Sparrow/Smuggler/pirat/nomad niewiadomo co jeszcze Razz ) , niebedzie w stanie stworzyć kolejny serwer, gdysz utrzymanie 2 serewrów jednocześnie jest technicznie niemożliwe.

I teraz pytanie. jak wy to sobie wyobrażacie?

Ja to widze tak, że jesżeli posiadasz WAW ( lub nie ). i chcesz sie przyłączyc do powiększania Społeczeństwa PS ( składanie na serwer, granie, promowanie nowej strony PS : WAW itd itd ) To sie zgłaszasz, i będziesz częscią tego wszystkiego : )


Pisze . Co o tym myślicie, i jak to widzicie ! Smile
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Sponsored content





POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Empty
PisanieTemat: Re: POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D   POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
POWIĘKSZENIE ? PLS CZYTAĆ :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Sugestie-
Skocz do: