|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekrutacja "kkk"

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Rekrutacja "kkk" Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja "kkk"   Rekrutacja "kkk" Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 11:21 pm

Porozmawiam z Diabollem, będziemy ovserwowali twoją grę. Po obserwacji zatwierdzimy lub odrzucimy, bądź dobrej myśli.

Nomad
Powrót do góry Go down
kkkWWA86




Liczba postów : 2
Join date : 08/04/2010
Skąd : W-wa Powiśle

Rekrutacja "kkk" Empty
PisanieTemat: Rekrutacja "kkk"   Rekrutacja "kkk" Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 10:12 pm

1. Nick w grze : kkk

2. Numer GG/ Imię xfire : 9834142

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) : full-auto

4. Preferowana Broń: p90 z celownikiem laserowym,ak47 z celownikiem laserowym

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? : dziennie to ze 4h,ale to też zależy jaka jest pogoda Smile

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? : Ponieważ zawsze chciałem być w jakiejś drużynie i reprezentować ją w meczach rankingowych o ile takowe są.Poza tym podoba mi się Wasz serwer,na którym są przestrzegane zasady. Poznałem już kilku ludzi z Waszego teamu i mam niektórych "poparcie" Wink.

7. Wiek : 23

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator ) : członek(na admina nie liczę,na moderatora również nie)

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała : brak

10. I ostatecznie, parę słów o sobie : Nie lubię mówić sam o sobie.Jestem normalnym chłopakiem z poczuciem humoru.Mam swoje zasady, których ściśle się trzymam.Gram od niedawna,bo od niedawna mam oryginalne COD4 oraz CODMW2.Zauważyłem u siebie duże postępy,ale prawdę powiedziawszy nie mnie to oceniać tylko Wam.Do wielu spraw podchodzę bardzo poważnie i odpowiedzialnie (szkoła,praca,życie codzienne).Bardzo chciałbym przynależeć do klanu( jeśli nie uda mi się w Waszym będę próbował dalej swoich sił).To chyba tyle,nie będe więcej zanudzał.Więcej info na gg,od 17 praktycznie codziennie.Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja "kkk"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rekrutacja MonteWalte
» rekrutacja
» Rekrutacja Bloodshot
» Fliar Rekrutacja
» Rekrutacja Bartek[PL]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: