|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Serwer dedykowany 24/7

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Serwer dedykowany 24/7 Empty
PisanieTemat: Re: Serwer dedykowany 24/7   Serwer dedykowany 24/7 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 12:15 am

Hmm...prawie nikt sie nie wypowiedział. W tyle osób składać się na serwer? Nie ma sensu. Uważam temat za zamknięty, niestety.
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Serwer dedykowany 24/7 Empty
PisanieTemat: Re: Serwer dedykowany 24/7   Serwer dedykowany 24/7 Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 10:33 pm

Ja popieram. z chęcią sie będę dokłądać do zapłat : )
im wiecej nas, tym mniejszy koszt : )
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Serwer dedykowany 24/7 Empty
PisanieTemat: Re: Serwer dedykowany 24/7   Serwer dedykowany 24/7 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 10:27 pm

Rozumiem obawy, oczywiście jeśl więcej osób zadeklaruje chęć uczestniczenia w projekcie, dowiem się więcej.
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Serwer dedykowany 24/7 Empty
PisanieTemat: Re: Serwer dedykowany 24/7   Serwer dedykowany 24/7 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 10:18 pm

Jak dla mnie niezły pomysł (jak by się kilka osób złożyło to by ledwie kilkanaście zł wyszło), tylko kwestia mocy serwera. Nie napisali nic o tym na jakim kompie stawiają serwer (niekoniecznie komputerze to tylko sugestia). Cena jest w tym wypadku podejrzanie niska (ryzyko niskiej stabilności serwera bądź innych niepożądanych efektów). Jeśli mógłbyś w jakiś sposób dowiedzieć się od nich więcej o tym serwerze to byłoby pomocne. Ogólnie pomysł uważam za bardzo dobry pomysł szczególnie odkąd mamy tylu członków w klanie. Właściwie to nie musieli by wszyscy płacić, czego nie możemy wymagać. Jeśli jakąś gafę walnąłem to trudno prosiłbym się na mnie z tego powodu nie wyżywać, święty nie jestem Very Happy
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Serwer dedykowany 24/7 Empty
PisanieTemat: Serwer dedykowany 24/7   Serwer dedykowany 24/7 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 2:07 pm

Znalazłem stronę, na której za 1 miesiąc hostingu 20 slotowego serwera płacilibyśmy 100, albo 80 zł, w zależności od lokalizacji. www.netservers.pl dla zainteresowanych. Piszcie tutaj opinie, pytania, propozycje. Co do lokacji serwera, jeśli znajdą się osoby, które poprą ten pomysł, popytam o szczegóły różnic oraz ogólnie o to, jak to wygląda w praktyce.


Ostatnio zmieniony przez Akkarin dnia Sob Lis 13, 2010 4:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Serwer dedykowany 24/7 Empty
PisanieTemat: Re: Serwer dedykowany 24/7   Serwer dedykowany 24/7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Serwer dedykowany 24/7
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» !!!!!Serwer dedykowany!!!!!
» serwer jest ale go nie ma
» Czemu serwer czasem znika?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Sugestie-
Skocz do: