|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 CoD:Black Ops

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
misza99




Liczba postów : 4
Join date : 03/08/2010
Age : 29

CoD:Black Ops Empty
PisanieTemat: Re: CoD:Black Ops   CoD:Black Ops Icon_minitimeCzw Wrz 23, 2010 9:30 pm

Ups, rzeczywiście popełniłem błąd oczywiście w listopadzie, a nie w październiku.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

CoD:Black Ops Empty
PisanieTemat: Re: CoD:Black Ops   CoD:Black Ops Icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 5:17 pm

Października czy listopada? Wydawało mi się, że gra wychodzi w listopadzie. Co do informacji polecam stronę www.cdaction.pl , tam można sporo znaleźć.


Ostatnio zmieniony przez Akkarin dnia Pią Wrz 24, 2010 12:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
misza99




Liczba postów : 4
Join date : 03/08/2010
Age : 29

CoD:Black Ops Empty
PisanieTemat: CoD:Black Ops   CoD:Black Ops Icon_minitimeSro Wrz 22, 2010 3:36 pm

Witam, ktoś kupuje ten najnowszy produkt Treyrarcha (chyba dobrze napisałem Smile)? Jeśli chodzi o mnie to mam zamówionego pre-ordera, no i niecierpliwie czekam aż 9 października zapuka do mych drzwi. Jeśli ktoś ma jakieś informację na temat tej gry to prosiłbym o podzielenie się nią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





CoD:Black Ops Empty
PisanieTemat: Re: CoD:Black Ops   CoD:Black Ops Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
CoD:Black Ops
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Ogólne :: Salon Ogólny-
Skocz do: