|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekrutacja Kumis

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
kumis96
Gość




Rekrutacja Kumis Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja Kumis   Rekrutacja Kumis Icon_minitimeSro Sie 04, 2010 11:32 am

Ech niech i tak Będzie
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Rekrutacja Kumis Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja Kumis   Rekrutacja Kumis Icon_minitimeSro Sie 04, 2010 11:14 am

No cóż, zostawiłem tę decyzję Diabowi, bo mi było wszystko jedno, ale muszę przyznać mu rację.
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Rekrutacja Kumis Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja Kumis   Rekrutacja Kumis Icon_minitimeSro Sie 04, 2010 10:47 am

Ja jestem na nie, ponieważ nie uważam, abyś się nadawał. Już kiedyś u nas byleś i zachowywałeś się dosyć kiepsko (np. WH podczas walk z członkami innych klanów, co wpływa nie najlepiej na nasz ogólny wizerunek). Tak więc przykro mi, ale twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Rekrutacja Kumis Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja Kumis   Rekrutacja Kumis Icon_minitimeWto Sie 03, 2010 1:26 pm

Czekamy na Diaba.
Powrót do góry Go down
kumis96
Gość




Rekrutacja Kumis Empty
PisanieTemat: Rekrutacja Kumis   Rekrutacja Kumis Icon_minitimeWto Sie 03, 2010 12:51 pm

1. Nick w grze : Kumis

2. Numer GG/ Imię xfire: kumis96 gg 21381402

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) :full-auto, burst

4. Preferowana Broń:M4, AK47, MP5

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? :3-4 h dziennie/ ok 20h tygodniowo

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? :Jsteśćie zgraną drużyna oraz dobrymi graczami

7. Wiek:14

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator )
Wszystko jedno może byćczłonek

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała :Smugler,Vill,Nomad,Pirat,Panther

10. I ostatecznie, pare słów o sobie :Gram w coda 2 lata z przerwami lubie spędać czas na waszej stronce i serwie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekrutacja Kumis Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja Kumis   Rekrutacja Kumis Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja Kumis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» rekrutacja
» Fliar Rekrutacja
» Rekrutacja Bartek[PL]
» Rekrutacja MonteWalte
» Rekrutacja misza99

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: