|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kiedy kto wyjeżdża

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
mati
Gość




Kiedy kto wyjeżdża Empty
PisanieTemat: wakacje   Kiedy kto wyjeżdża Icon_minitimeNie Sie 08, 2010 9:56 am

Witam to ja mati.Ja wyjeżdam dnia 08.08.2010 a wracam 1 września.
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Kiedy kto wyjeżdża Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy kto wyjeżdża   Kiedy kto wyjeżdża Icon_minitimeWto Lip 13, 2010 11:27 am

Taa jak ktoś ma zaplanowany wyjazd to ma fajnie, ja tam wyjadę jak będzie ciepło i dobra pogoda(tak jak teraz). O wyjazd i miejsce pobytu nie muszę się martwic nad morzem moja mama ma koleżankę, która ma(brakuje mi słów)niech będzie że ośrodek, w każdym bądź razie w górach też podobna sytuacja, natomiast jeśli chodzi o wyjazd za granicę, to jeszcze nie wiem ale bardzo możliwe, że gdzieś w sierpniu wyjadę do Włoch. Przed wyjazdem gdziekolwiek napisze na forum.
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Kiedy kto wyjeżdża Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy kto wyjeżdża   Kiedy kto wyjeżdża Icon_minitimePią Lip 02, 2010 10:53 am

Ja Zostaje cały czas raczej.
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Adi
Gość




Kiedy kto wyjeżdża Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy kto wyjeżdża   Kiedy kto wyjeżdża Icon_minitimePią Lip 02, 2010 1:33 am

Ja wyjezdzam 9.07 i wracam 12.07.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Kiedy kto wyjeżdża Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy kto wyjeżdża   Kiedy kto wyjeżdża Icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 12:38 am

1-10 lipca
16-31 lipca
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Kiedy kto wyjeżdża Empty
PisanieTemat: Kiedy kto wyjeżdża   Kiedy kto wyjeżdża Icon_minitimeCzw Lip 01, 2010 12:04 am

Siema
Prosiłbym o wypisanie tutaj, kiedy kto i na ile wyjeżdża, aby później nie było nieporozumień. (np. komuś się znudziła gra)
Ja wyjeżdżam jutro na 10 dni(1 lipca - 10 lipca), resztę napiszę później, jako że nie jestem pewien terminów.
22 lipca - 5 sierpnia
20 sierpnia - 28 sierpnia


Ostatnio zmieniony przez Diabollo13 dnia Pią Sie 20, 2010 11:52 am, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kiedy kto wyjeżdża Empty
PisanieTemat: Re: Kiedy kto wyjeżdża   Kiedy kto wyjeżdża Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kiedy kto wyjeżdża
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kiedy Smug Wraca ?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Ogólne :: Powiadomienia Społecznościowe-
Skocz do: