|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Reznov FeAr / Maza

Go down 
AutorWiadomość
Reznov.
Gość




Reznov FeAr / Maza Empty
PisanieTemat: Reznov FeAr / Maza   Reznov FeAr / Maza Icon_minitimeSro Sty 19, 2011 10:44 pm

1. Nick w grze: Reznov lub też FeAr / Maza
2. Numer GG/Imię xfire: 25626749 / psychodante133
3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ): Full Auto, AK-47, AK 74u.
4. Preferowana broń:AK-74u, AK-47
5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę?: 5.5h/36h
6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas?:Chciałbym rozwijać swoje umiejętności i współpracować z sympatycznymi ludźmi.
7. Wiek: 16
8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator ): Admin, a jak marzenia trzeba mieć. Jak na razie członek.
9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała: Moją grę widziało kilku graczy, N3o (FeAr / Maza) i po części Hassel ( nie wiem jak aktualnie się nazywa często zmienia nicki)
10. I ostatecznie, pare słów o sobie: A więc tak, trenuję boks tajski, chciałbym do Was dołączyć. A także uczę się do egzaminu gimnazjalnego i mam wiele do roboty. Mam super pieska nazywa się kiler. Należę do stowarzyszenia Mazów założonego przez niektórych członków =PS=. No to by było na tyle, pozdrowienia dla wszystkich członków PS.
Powrót do góry Go down
 
Reznov FeAr / Maza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: