|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rozrywka na serwerze. :)

Go down 
AutorWiadomość
Drazz
Gość




Rozrywka na serwerze. :) Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka na serwerze. :)   Rozrywka na serwerze. :) Icon_minitimeSob Paź 16, 2010 2:26 pm

No zapomnialem passów do DraGonzZ'a i niemoge sie na niego zalogowac, dlatego pisze jako gość.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Rozrywka na serwerze. :) Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka na serwerze. :)   Rozrywka na serwerze. :) Icon_minitimeSob Paź 16, 2010 12:03 am

Czy co ja ci przypomnieć moge?!?! O_O
Powrót do góry Go down
Drazz
Gość




Rozrywka na serwerze. :) Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka na serwerze. :)   Rozrywka na serwerze. :) Icon_minitimePią Paź 15, 2010 7:49 pm

i git. Akk mozesz mi przypomniec ID i hsalo na forum, bo neipamietam? Jak cos to xfire.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Rozrywka na serwerze. :) Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka na serwerze. :)   Rozrywka na serwerze. :) Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 3:19 pm

Jak dla mnie nienajgorszym rozwiązaniem (moim zdaniem ^^) byłoby to, że co jakiś czas, gdy zbierze się grupa osób chcąca poglitchować, to wołają swojego Wielkiego Mistrza na xfire (ciekawe czy ktoś sie domyślił, że o mnie chodzi... Very Happy) a ja zakładam specjalny serwer u siebie na kompie. Pasuje?
Powrót do góry Go down
Drazz
Gość




Rozrywka na serwerze. :) Empty
PisanieTemat: Rozrywka na serwerze. :)   Rozrywka na serwerze. :) Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 2:24 pm

Halo? Juz jestem na wizji? Tak? ok. A więc.. czy mozecie czasem zrobic serv na haslo zebrac paru znajomków i pokillac sie nozami, glitchowac, itp? W kazdym poprzednim moim klanie zawsze sie znajdował na to czas, a tu tylko serv ma haslo na spary i treningi (ktore i tak są rzadzko). :/ Glownie chodzi mi o glitchowanie, bo to najlepsza rzecz jaka jest w CoDzie, ale na servie niemoge glitchwoac, bo zawsze, powtarzam ZAWSZE znajdzie sie noob ktory mnei sciągnie. Są servery glitcherskie ale tam tez idioci mnie dedają (bo niema adminow), wiec niemoge probowac nowych rzeczy. :/ Jak nie to jedynym rozwiazaniem bedzie przejscie na 1.7 gdzie takich servow jest mnostwo. Neutral
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rozrywka na serwerze. :) Empty
PisanieTemat: Re: Rozrywka na serwerze. :)   Rozrywka na serwerze. :) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rozrywka na serwerze. :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Pytania łączące się z serwerem-
Skocz do: