|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ban dla Skunka

Go down 
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Ban dla Skunka Empty
PisanieTemat: Re: Ban dla Skunka   Ban dla Skunka Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 2:40 pm

Raczej nikt się od tak nie przyzna. Ale po takim tekście na forum...

Edit: ilość odpowiedzi świadczy o tym, że naprawdę dużo osób wchodzi na forum...24 wyświetlenia tematu przy czym moich pewnie ze 12...brawo!
Powrót do góry Go down
Draz
Gość




Ban dla Skunka Empty
PisanieTemat: Re: Ban dla Skunka   Ban dla Skunka Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 2:16 pm

Za długi tekst jak na moją banie i wsyzstko mi sie plącze. xd Ale z tego co zrozumialem to ie lepiej wziasz wszystkich ktorzy mają dostęp do rcona i ich przepytac? Skunk weź sie tak niefochaj. Very Happy
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Ban dla Skunka Empty
PisanieTemat: Ban dla Skunka   Ban dla Skunka Icon_minitimeNie Paź 10, 2010 2:00 pm

Wczoraj miała miejsce pewna bardzo nieprzyjemna sytuacja. Na serwerze był cheater z name stealerem (zmienianie nicków co rundę na nick któregoś z graczy obecnego na serwerze), Skunk by mieć pewność, że nie da bana przypadkowej osobie wykickował wszystkich. Kiedy wrócił ktoś z klanu zaczął go wyzywać po polsku, a następnie go zbanował. Gdy chwilowy ban minał (najprawdopodobniej kick przez console, temp ban na 5 min) i Skunk wrócił, dostał jeszcze jednego bana, który utrzymuje się do dzisiaj. Z tego powodu postanowił odejść z klanu i wcale mu się nie dziwię.
Jestem mocno rozczarowny tym, że taka sytuacja miała miejsce. Muszę świecić oczami i przepraszać za to, że jakiś tępak postanowił go zbanować cholera wie za co. Oczekuję, że osoba która to zrobiła przyzna się do tego publicznie, na forum, a następnie przeprosi Skunka za swoje zachowanie. Jeśli nie stanie się to w ciągu tygodnia, hasło rcon do serwera zostanie zmienione, a prawa administracyjne zawieszone wobec większości członków klanu (nie wszystkich, ponieważ co do części jestem pewien, że tego nie zrobiła). Jeśli ktokolwiek był przy tej sytuacji, czas się na ten temat wypowiedzieć. UWAGA!: ten ktoś podszywał się pod Hawkeya. Czemu to nie on? Proste, prawdziwy Hawkey nie ma hasła rcon...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ban dla Skunka Empty
PisanieTemat: Re: Ban dla Skunka   Ban dla Skunka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ban dla Skunka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Stosunki Klanu :: Salon Członków-
Skocz do: