|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Temp ban za wkurzanie się nawzajem.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Empty
PisanieTemat: Re: Temp ban za wkurzanie się nawzajem.   Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 10:50 pm

Powiem tylko tyle, nie wiem, skąd pomysł, że to kolejna sytuacja w której Blue sie nie potrafił opanować, ja wcześniej takich nie zauważyłem i nikt mi takich nie zgłaszał. Najlepiej skończyć dyskusję na ten temat i po sprawie^^.
Powrót do góry Go down
Dzertek




Liczba postów : 4
Join date : 01/09/2010

Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Empty
PisanieTemat: Re: Temp ban za wkurzanie się nawzajem.   Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 4:14 pm

O tym nie jest temat proszę, abyś nawiązał wypowiedzią do tematu czyli temp bana bez ostrzeżenia. I tak wątpię, że blue ma cheaty.
@edit
Wybieram opcję nie wspominaj. Very Happy
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Empty
PisanieTemat: Re: Temp ban za wkurzanie się nawzajem.   Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 3:48 pm

Zaszkodzić... taaaaak? Nie mogę, tego nie cierpię !!!! Kurwa też mogę powiedzieć: wiesz dzertek słyszałem od twojego taty, że moczysz się w nocy ale żeby nie zaszkodzić nikomu to nie powiem, który twój ojciec mi to powiedział... Albo podajesz kto tak mówi albo w ogóle o tym nie wspominaj... Poza tym lepiej jak ktoś się przyzna, a tak to będzie zastanawianie się kto to mógł być itp....
Bardziej zaszkodzisz klanowi nie mówiąc, niż tej osobie mówiąc...
Powrót do góry Go down
Dzertek




Liczba postów : 4
Join date : 01/09/2010

Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Empty
PisanieTemat: Re: Temp ban za wkurzanie się nawzajem.   Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 3:16 pm

Co do zaczynania się to tak jak mówiłem zaczęło się od "demo wh", a był to joke więc nie rozumiem twojej kwestii tutaj, a o to że mnie uwaliłeś absolutnie nie mam pretensji. Nie sądzę, że masz hacki jak już mówiłem był to tylko joke, który wziąłeś na serio, bo demo wh nie istnieje (chyba) Very Happy. Tak fakt nie obchodzi mnie twój wiek i muszę przyznać, że tu jest moja wina za co Cię przepraszam. Tempa dostałem z pewnej przyczyny, ale myślę że MAX kick no chyba, że sobie też tempa wlepiłeś ^^. Rozumiem, że jesteś nerwowy charakteru nie zmienisz, ale przynajmniej spróbuj się opanować. Nie chodzi mi tu o wywalenie Blue, absolutnie o to nie proszę, bo jest dobrym graczem. Chodzi mi tylko o to aby klan uważał komu daje rcona i zastanowił się czy ten ktoś będzie go dobrze używał, bo jak widać Blue kolejny raz nerwowo zareagował. Mimo moich sugestii zrobicie co chcecie na to nie mam wpływu. ^^


Ostatnio zmieniony przez Dzertek dnia Sro Wrz 01, 2010 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Blue




Liczba postów : 5
Join date : 31/07/2010

Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Empty
PisanieTemat: Re: Temp ban za wkurzanie się nawzajem.   Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 1:55 pm

Ta Haki Sureeee.
Jestem ciekawy ktora osoba tak sadzi i sie boi przyznac.
To niech ta osoba powie to Meamowi,Diabowi, i vilgiemu, i niech mnie wyzuca bedzie po sprawie tak jak bylo z Hawkeyem.......
Ale wrocmy do tematu
Dzertek po pierwsze po chuj sie zaczynasz, po 2 znasz mnie prawie tydzien i wgl nie wiesz jak gram to po co sadzisz ze mam haki , po 3 chuj cb obchodzi moj wiek.
Tempa dostales za wkurwianie mnie ciagle a ja nie lubie jak mnie ktos drazni nie lubie wgl takich ludzi
Niewiem co zrobicie mozecie mnie wyzucic mnie to nie obchodzi mam propozycje od rożnych klanow.
Powrót do góry Go down
Dzertek




Liczba postów : 4
Join date : 01/09/2010

Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Empty
PisanieTemat: Temp ban za wkurzanie się nawzajem.   Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 1:29 pm

Witam!
Jest taka sprawa. Pewnego słonecznego dnia na serwerze PS bla bla bla. Very Happy Zdarzyło się, że grałem z BlueNinją na serwerze i zaczęliśmy się kłócić. Nie wiem o co, ale były wbity na wiek, i takie tam i w końcu mu napisałem, że jest głupi i mnie wnerwia za co dostałem Temp Bana na 100 minut. Ok wkurzałem go i on mnie przyznaję i nie chodzi tu o to żeby donieść i mu zrobić na złość tylko niech się opanuje i nie ciągnie kłótni skoro zamierza mi tempa dać. Przynajmniej to. Ten spór trwał już od 3 dni z podobnym przebiegiem ale bez tempów, kicków itp. Zaczęło się od tego, że Blue zabił mnie przez ścianę i każdy mówił, że ma wh i on na to, że nie bo jakby miał wh to byłby pierwszy. Ja wtedy zażartowałem, że ma demo wh i zaczął klnąć, wyzywać itp. Od tego się zaczęło. Przy temp banie byli Rdzawy i kumis, a przy "demo wh" chyba swat. Z góry dziękuję za przeczytanie tego nudnego tekstu ^^.


Ostatnio zmieniony przez Dzertek dnia Sro Wrz 01, 2010 4:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Empty
PisanieTemat: Re: Temp ban za wkurzanie się nawzajem.   Temp ban za wkurzanie się nawzajem. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Temp ban za wkurzanie się nawzajem.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Ban-
Skocz do: