|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 podanie LiZuSa

Go down 
+2
SWAT
Diabollo13
6 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 10:45 am

Nie, nie ciebie. Ale nie pytaj kogo, bo i tak ci nie powiemy Razz
Powrót do góry Go down
rdzawy
Gość




podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeSob Wrz 04, 2010 1:46 am

meam jak mowiles ze macie debila w klanie co dobrze gra mieliscie mnie na mysli ^^ Smile Very Happy
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimePią Wrz 03, 2010 3:44 pm

Dobra lizus drążysz w dół i w dół... To jest już kurwa przegięcie pojebie(poza tym zmuszanie mnie do używania przekleństw), twój ostatni post nie ma żadnego merytorycznego sensu, chociaż dało się zrozumieć twoje poprzednie posty... Po jaką cholerę nadal ciągniesz ten temat... Nie próbuj udowodnić, że nie jesteś debilem z dwóch powodów: po pierwsze, ja wyznaję zasadę, że nie można się kłócić z debilem bo zniży cię do twojego poziomu i pokona doświadczeniem; po drugie(nie kurwa nie pomyliłem się jeśli nie wiesz jakie znaczenie ma średnik to nawet nie pytaj) walisz takie głupoty, że (napisałbym głowa mała, ale że chciałbym aby to do ciebie dotarło...) po prostu łączna inteligencja ludzi pod krzyżem przed pałacem prezydenckim, jest większa niż poziom twoich wypowiedzi, co z kolei świadczy o tobie...
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimePią Wrz 03, 2010 3:40 pm

Bo już wcześniej widziałem twoje teksty...
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: .   podanie LiZuSa Icon_minitimePią Wrz 03, 2010 9:18 am

Ale wczesniej napisales ze ja jestem debilem i ze jak kompa ci naprawia to NIE
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 10:44 pm

Hmmm...słuchaj, ja bym nie miał nic przeciwko temu żebyś do nas wstąpił, ale po prostu twoje zachowanie odbiega od ogólnie przyjętej normy IQ...i w dół a nie w górę...walisz teksty jak ktoś naprawdę średnio zorientowany w świecie...
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: .   podanie LiZuSa Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 9:32 pm

To fajnie i tak mam u cb 2 -...
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 9:20 pm

Może dlatego, że klan POWSTAŁ w Polsce i został założony przez Polaków...? Proponuję żebyś wszedł na stronę klanu pH i im też to wypomniał. I masz minusa za vigle...
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: .   podanie LiZuSa Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 9:09 pm

I pozatym rekrutujecie non polish a to jest polish squad np red hell chilly:P
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: .   podanie LiZuSa Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 9:04 pm

Gram lepiej niz ty mozemy sie zmiezyc i zobaczymy. I nie jestem debilem ty tylko jestes mocny bo jestes CO a ja w ogule nikim w waszym klanie;P pozatym tikera sprawdziliscie a mnie nie;P
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeCzw Wrz 02, 2010 4:38 pm

Dowiodłeś właśnie że jesteś debilem... Vilge zmienił nick dawno temu, poza tym zobacz jego range...Jeśli jednak nadal się meczysz i nie możesz wpaść na to kto... To ci(debile małą literą...) powiem że akkarin=vilge(ups jakby co to tamten poprzedni nawias się nie liczy ^^)
Powrót do góry Go down
LiZuS




Liczba postów : 8
Join date : 31/08/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: .   podanie LiZuSa Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 5:18 pm

Ale ja nie jestem Debilem po 1 a po drugie blue jes rekruterem i meamphisto i diablo a vigle sie nie wypowiedzial:(
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 3:50 pm

ALLLLLeż ja jestem wpływowy, a nawet to pomijając to i tak 4 na nie 2 na tak, z czego 3 NAJWAŻNIEJSZE głosy są na nie, więc szanse już znikły...
Powrót do góry Go down
kumis96
Gość




podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 3:25 pm

Jstem na nie
Powrót do góry Go down
Blue




Liczba postów : 5
Join date : 31/07/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 1:44 pm

Lizus dobrze gra jestem na tak
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeSro Wrz 01, 2010 11:39 am

Jak mi nie naprawią kompa to zatwierdzam, sami się z nim męczcie :p
Ale jeśli naprawią, cóż...mam alergię na debili, sory.
Powrót do góry Go down
LiZuSa
Gość




podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: .   podanie LiZuSa Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 9:08 pm

Dlaczego myślisz ze jestem debilem> A wcale nie jestem Sad
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 8:04 pm

W porządku grasz ogólnie spoko ALE... Mamy już jednego debila który dobrze gra i muszę się zastanowić czy chcę drugiego, a wiesz takie decyzje trudno podjąć samemu... Kontynuując, po pierwsze omówię to z vilgem, po drugie diab co jest cholera chyba Ci się posty pomyliły jeśli chodzi o treść, usuń albo edytuj...
Powrót do góry Go down
SWAT




Liczba postów : 2
Join date : 01/08/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: ^^   podanie LiZuSa Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 6:46 pm

Ja jestem za tym by go wziasc. Widziałem jak gra Smile
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 6:17 pm

Widzialem jak grasz, pokazywales mi screeny na xfire, ja zatwierdzam

@edit

Zmieniam zdanie, bo jestes debilem Razz


Ostatnio zmieniony przez Diabollo13 dnia Sro Wrz 01, 2010 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
LiZuSa
Gość




podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitimeWto Sie 31, 2010 6:13 pm

. Nick w grze : LiZuS

2. Numer GG/ Imię xfire : -/lizusek

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) :pojedynczy strzal

4. Preferowana Broń:ak47,m40a3,skorpion,r700,m4

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? : różnie najczęściej 2-4h najczesciej wieczorem

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? : Macie super serwer:) Lubie grac u was;) Czesto jak was niema to sa nooby z tubami itp:) az chce sie ich kicknac:)

7. Wiek : 14,5

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator ) :
Wymarzona=Admin ale moge byc tylko czlonkiem

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała : Blue widzial jak gram i kazal sie do meama zglosic ale go niebylo wiec diablo mnie sprawdzil tez

10. I ostatecznie, pare słów o sobie :gram w cod4 rok a rok przez neta...
mialem 3profile all gold i jeden 4gold;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





podanie LiZuSa Empty
PisanieTemat: Re: podanie LiZuSa   podanie LiZuSa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
podanie LiZuSa
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» POdanie od O$A
» Podanie S.W.A.T.
» Podanie od Zoom
» podanie mati
» Podanie Brickercut

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: