|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 FxG

Go down 
AutorWiadomość
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

FxG Empty
PisanieTemat: Re: FxG   FxG Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 9:07 am

aha... no to musiało dziwnie wyglądać, ale po meczu z FraG już sam niewiem jak odróżnić dobrze zamaskowane wh od skilla... A i nadal się zastanawiam czy ktoś się nie podszył bo wczoraj zagadali nas czy chcemy spara w najbliższym czasie. Możliwe też iż moja gra dała im sporo do myślenia jeśli chodzi o możliwości naszego klanu ^^
Powrót do góry Go down
kumis96
Gość




FxG Empty
PisanieTemat: Re: FxG   FxG Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 8:41 am

Nie mam niestety jednak jeśli uważasz że oni są dobrym klanem to muszę przemyśleć to jeszcze raz tylko jedno nie jest w porządku obrażali klan co do czitow to może nie walili przez ściany ale wyskoczyli i od razu na head miałeś namierzone.Więc to trochę dziwnie wyglądało.
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

FxG Empty
PisanieTemat: Re: FxG   FxG Icon_minitimeWto Sie 24, 2010 9:15 am

lol... nie no szczerzę mówiąc Ci nie wierze^^ ale... no cóż mnie zatkało... wiesz to bardzo dobry klan no i może ktoś się podszył czy coś... bo jakoś wątpię żeby o nas usłyszeli... screena masz?
Powrót do góry Go down
kumis96
Gość




FxG Empty
PisanieTemat: FxG   FxG Icon_minitimeSob Sie 21, 2010 8:24 pm

Klan FxG Mieli WH oraz obrażali Klan =PS= Proszę o zbanowanie całego ich klanu

Obrazili nasz klan mówiąc że jesteśmy słabymi dupkami wiec możemy ich całować w dupę i zaczęli używać WH.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FxG Empty
PisanieTemat: Re: FxG   FxG Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
FxG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Hakerzy-
Skocz do: