|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Usprawnienie KLANU!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Usprawnienie KLANU! Empty
PisanieTemat: Re: Usprawnienie KLANU!   Usprawnienie KLANU! Icon_minitimePią Sie 13, 2010 11:10 am

Co do tagów, to już wszyscy pisali, mnie również zmiana nie pasuje. Co do taktyki, to zgadzam sie z Meamem, jedna taktyka to za mało na spar, a więcej ciężko by się było nauczyć.
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Usprawnienie KLANU! Empty
PisanieTemat: Re: Usprawnienie KLANU!   Usprawnienie KLANU! Icon_minitimePią Sie 13, 2010 9:45 am

Skasowało mi poprzednią odpowiedź w czasie pisania..., tak więc ta będzie się trochę różniła. Zacznę od odesłania cię do tematu o sugestiach, a potem do tematu o meczach klanowych żebyś zobaczył, że twoja taktyka dla 5 osób się nie sprawdzi... Po pierwsze to pierwszy sparing gdzie było 5 osób, po drugie nie mamy tyle czasu(chętnych na taktykę pewnie też nie...), żeby to opanować do perfekcji... Kolejna sprawa jak grałem(co prawda 2 lata temu ale grałem niewiele lepiej przed 2 roczną przerwą niż po) spary przeciwko klanom, które miały taktykę to po prostu rzucałem się na ten głupi kordon 3 (*.*) i po sprawie, resztą zajmowali się pozostali uczestnicy spara z mojego klanu... Ja na pewno żadnej taktyki ćwiczyć nie zamierzam, bo trzeba być nieprzewidywalnym, inaczej po drugiej rundzie możesz zmieniać taktykę, a wyuczenie się 5 taktyk jest dla klanu takiego jak my niemożliwe(chociażby dlatego że ja w żadnej nie wezmę udziału).
Taktykę mamy za sobą teraz sprawa treningów i tagów - o tagach napisał vilge(znów był pierwszy, niech go szlag), a co do treningów zakładka sugestie i mecze wewnątrz klanowe...
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Usprawnienie KLANU! Empty
PisanieTemat: Re: Usprawnienie KLANU!   Usprawnienie KLANU! Icon_minitimePią Sie 13, 2010 9:21 am

Ehh...Nie zgadzam się na dzielenie klanu na grupy i zmienianie tagów. Po prostu się nie zgadzam. Nie ma to sensu, bo niby po co? Musielibyśmy wybierać dodatkowych liderów tych grup itd...a ja mam już dość zajęć. A tagi są takie jakie są, żeby od razu było wiadomo, kto się czym w klanie zajmuje. No ok, można zrobić jakąś grupę wybranych najlepszych z nas, która będzie miała pierwszeństwo do sparów, ale nie zmieniać im tagów i nie robić z nich oddzielnej grupy klanowej...Co do taktyki...A nie wiem, poczekam na zdanie innych...
Powrót do góry Go down
CeVez987




Liczba postów : 2
Join date : 11/08/2010

Usprawnienie KLANU! Empty
PisanieTemat: Usprawnienie KLANU!   Usprawnienie KLANU! Icon_minitimePią Sie 13, 2010 12:03 am

Witam, może nie jestem członkiem waszego klanu, ale miałem zaszczyt zagrać trening i spara... Chciałbym poruszyć dyskusje na kilka tematów...
1. Proponował bym wybrać mape klanową na modzie SnD...
2.Organizacja klanu(treningi o ustalonej porze).
3.Po wybraniu Mapy Klanowej, zacznie się trudniejsza akcja... proponował bym dla poczatku mape strike, poniewarz jest do ogarnięcia w 5 osób. Zrobic 1 zdjecie mapy z lotu ptaka i obrysowac 5 kolorami jak atakować, kto sie jak ustawia i odwrotnie czyli kto gdzie siedzi i pilnuje BS'a... zajmnie to kilka godzin, oraz przez pare tygodni wkuwac taktyke... czyli 5 on 5 I Lecimy z koksem.
4. Ilość klanowiczów jest porażająca, lecz to dobrze ale można by było podzielić ich na 2 bądź więcej niezależnych grup. (=PS-A= | NICK)(=PS-B= | NICK), bądź innaczej. tak jakby 2 klany pod jedna Flagą.
5. Przygotować 1 miejsce w COD'zie na Ewentualny sparing... tym czym lubicie grać, tym z czego wam idzie. tworzycie taka bron zapominacie o niej az do Sparingu... 4 powinny wystarczyc na inne gry...


Jak narazie 1 TAKTYKA!.
Zaczynamy od strony Ataku. (najlepszą obrona jest atak lecz nie w tej grze), po prawej jak i na górze macie te same kolory, nie znaczy to, że macie chodzi jak jest pokazane w danym momencie.Ustalmy tak Czarny kolor to zawsze PAKA, w czasie ataku paka czeka aż mina pierwsze granaty. Zasada 1 paka nigdzie nie idzie bez gracza Czerwonego... jak widzicie można się domyśleć jaki jest cel tej taktyki zamkniecię drogi dojścia do paki. Zielona jedynka osłania Niebieska jedynke aby nie zrobili pleców... W momencie kiedy Zginie Szara Jedynka, niebieska wraca na wskazane miejsce. Zadaniem Zielonej jedynki jest zrobienie zamieszania aby szara mogła zajść ich od tylu, bądź czekać na podłożenie paki. Zeielony przechodzi do pozycji 2. nastepnie wbiega bez zastanawiania się paka na bs'a plantując pake i chowa się gdzieś w okolicy osłaniając wejscie po samochodzie za plecami czerwonego. Czerwony gracz ogarnia wejście. Niebieski przechodzi do pozycji 2,Następnie gracz szary po wyczerpujacym kampieniu wbiega na plecy
wrogów. i to wszystko jeżeli kilka razy przetrenujemy to i bedzie zgranie ma ogromne szanse ze to wypali... ( lecz nie stosujcie tego bez przerwy ).

https://2img.net/r/ihimizer/img46/3448/strikeatac.jpg

T eraz ta łatwiejsza strona, czyli Kampa. Jak się można domyśleć trzeba kampić... Zielona 1 kampi za ścianą i nawet nie pruboje drgnąć. Czarny siedzi i nie podnosi łba. najtrudniejsza rzecz do roboty ma snajper, pomaga zielonemu i w razie potrzeby wspomaga BS-B. Czerwony siedzi przy skrzyniach i czeka. Szary pilnuje aby nie przedostali się do BS'a...

https://2img.net/r/ihimizer/img46/9778/strikedef.jpg

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Usprawnienie KLANU! Empty
PisanieTemat: Re: Usprawnienie KLANU!   Usprawnienie KLANU! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Usprawnienie KLANU!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak dołączyć do klanu
» Lista członków klanu =PS=

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Stosunki Klanu :: Salon Członków-
Skocz do: