|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Rekrutacja CeVeZ

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Rekrutacja CeVeZ  Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja CeVeZ    Rekrutacja CeVeZ  Icon_minitimeSro Sie 11, 2010 2:01 pm

Nieźle z tą wymarzoną pozycją, pierwsza osoby która chciałaby do nas dołączyć jako moderator. Uprzedzę cię że jedyne co tu trzeba moderować, to zamykanie tematów^^Na zostanie moderatorem trzeba oczywiście czasu, do tej pory tylko Meam dostąpił tego zaszczytu Very Happy ale pewnie zdajesz sobie z tego sprawę. Jeszcze trochę obserwacji i będziesz mógł zdać test, czyli score 800+ i pozytywny KDR. Powodzenia
Powrót do góry Go down
CeVez987




Liczba postów : 2
Join date : 11/08/2010

Rekrutacja CeVeZ  Empty
PisanieTemat: Rekrutacja CeVeZ    Rekrutacja CeVeZ  Icon_minitimeSro Sie 11, 2010 1:42 pm

1. Nick w grze : CeVeZ

2. Numer GG/ Imię xfire :23985319 / cevez987

3. Ulubiony typ broni ( strzał pojedyńczy , burst, full-auto ) : Full-Auto

4. Preferowana Broń:ak-74u/m40/G36c

5. Ile Dziennie / Tygodniowo poświęcasz godzin na grę? : 5/25

6. Czemu chciał/a byś dołączyć do nas? : Lubie być z ogarnietymi graczami a nie z dzieciakami.

7. Wiek : 16

8. Twoja wymarzona pozycja w klanie ( Członek, Administrator, Moderator ) Medorator

9. Jeżeli możliwe, to prosimy podać nick osoby która cię rekrutowała : Akkarin

10. I ostatecznie, pare słów o sobie : Zaczełem gre w COD4 przez kolege z osiedla. Nabyłem gre i śmigałem przez okres nabiłem 3 x 55, i zrobiłem formata więc nie miałem go na kompie... 3 dni temu zaintalowalem ponownie COD'a i zaczełem gre na waszym serwerze
Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja CeVeZ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» rekrutacja
» rekrutacja KITKATA
» Rekrutacja Bloodshot
» Rekrutacja - Lotosik
» Rekrutacja Spermik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Rekrutacja :: Rekrutacja-
Skocz do: