|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Modern Warfare 2

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Modern Warfare 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modern Warfare 2   Modern Warfare 2 Icon_minitimeCzw Sie 26, 2010 11:23 pm

Jak dla mnie. MW2. to ostateczne definicja noobstwa.

Za łatwo sie zabija.
za dużo ciot gra
duzo osób biega z Thermal Scope'em, i sie chowa w krzakach gdzie nikt ich nie znajdzie
Grafika jest do dupy.

Battlefield BC2. Jest drogą do przodu, jeżlei chodzi o strzelanki : )
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Modern Warfare 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modern Warfare 2   Modern Warfare 2 Icon_minitimeWto Sie 10, 2010 12:05 am

Zacznę od zalet: dużo więcej swobody w tworzeniu klas w porównaniu do mw1, dosyć wciągająca kampania, możliwość szpanowania emblematami i odznakami(głównie cenię w tym wypadku oryginalność - jest ich na tyle dużo że spokojnie pa dłuższym czasie grania znajdziesz jakąś unikatową), nowe tryby gry w multi, lepsza grafika(niestety to już prawie wada bo ogólnie tekstury, a silnik graficzny...), poprawiony silnik fizyczny, no i koniec zalet...

WADY !!! :

BRAK SERWERÓW DEDYKOWANYCH - Nie ma żadnych zasad, mecze są krótkie bo dla każdego trybu są domyślne ustawienia, bardzo mały limit ilości osób na serwerze... Brak możliwości dynamicznego modyfikowania broni(wiem ze dotychczas to chyba tylko w far cry 2 bylo i crysis ale mogli dać...) albo chociaż klas... Programiści nie wiedzieli czy przy odwzorowywaniu realizmu pójść na efekt i olać realistykę gry czy też na odwrót, wiec.... Zdecydowali się ustawić barierkę po środku co daje tragiczny efekt realizmu i psuje klimat, podobnie zresztą z dźwiękami - jak ktoś ma lepszy sprzęt dźwiękowy to zauważy że to porażka na całej linii, do tego najgorsza rzecz - brak adminów i cheaterzy normalnie mają hulaj dusza piekła nie ma, bo jak każdy wie VAC to po prostu "żal"(nie mogę dobrać słów aby opisać to coś więc posłużę sie prostym i wiele znaczącym wyrazem preferowanym przez pokemony), jakby tego było mało to nie można sobie spokojnie zrobić meczu prywatnego czy spara bo prawdopodobieństwo że wszystkim uda się połączyć nikogo nie odłączy ani nie będzie problemów z hostem jest tak nikła ze prawie jej nie ma, a dodatkowo wraz z biegiem gry szanse że steam nagle pierdolnie albo wykręci nam jakiś dowcip rosną...

Zbierając to wszystko do kupy: na multi praktycznie nie da się zbyt długo grać bo nie da się wytrzymać natłoku cheaterow i noobow którzy wszystko mają głęboko w dupie, nie ma opcji aby zrobić sobie fajny mecz np na noże snajpy czy poglitchować z innymi bo serwera nie możesz postawić a o IWnet pisałem powyżej.
Powrót do góry Go down
JaSiuU
Admin



Liczba postów : 72
Join date : 27/03/2010
Age : 31
Skąd : Wrocław

Modern Warfare 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modern Warfare 2   Modern Warfare 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 12:54 pm

Ja grałem ostatnio u ojca w MW2 na jego Ps3'ce, i musze powiedzieć, że mimo że nielubie to jak gra poszła w przyszłóść, z tymi gadzetami itd. ( no bo kto w iraku używa m4 z luntą termo ?? )

no muli mi sie nawet bardzo spodobało

poza normalnym trybem gry FPS. to mi sie też spodobało TPS ( ze widzisz calego gościa, jak w GTA )
Powrót do góry Go down
http://psclan.omgforum.net
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Modern Warfare 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modern Warfare 2   Modern Warfare 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 11:46 am

Kol of djuti modern łorfer dwa jezd gupie... A tak na poważnie, to mi MW2 nie przypadlo do gustu, szczegolnie multi, w ktorym bardzo mi przeszkadzal brak serwerow dedykowanych, jesli chodzi o single'a to podobaly mi sie ciekawe pomysly tworcow, jak jazda na skuterach snieznych, czy wspinaczka gorska, ale fabula pozostawiala wiele do zyczenia.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Modern Warfare 2 Empty
PisanieTemat: Modern Warfare 2   Modern Warfare 2 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 10:01 am

Ponieważ słyszę wiele skrajnych opinii na temat Modern Warfare 2, chciałbym, żeby (nie)szczęśliwi posiadacze tej gry wypowiedzieli się o niej
w tym temacie. Może to być na zasadzie wymienienia plusów i minusów itd.
Ja zacznę:

Plusy:
Ogrom akcji
Nowoczesne broni i multum możliwości modyfikowania ich
W multi można bawić się dziesiątkami godzin, żeby odblokowywać kolejne rzeczy


Minusy:
FABUŁA
Brak serwerów dedykowanych
IW-Net nie zawsze działa tak, jak trzeba
Żeby odblokować dużo opcji w multi potrzeba dużej ilości wolnego czasu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Modern Warfare 2 Empty
PisanieTemat: Re: Modern Warfare 2   Modern Warfare 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Modern Warfare 2
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Ogólne :: Salon Ogólny-
Skocz do: