|PS| Clan
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
|PS| Clan

Witam na oficjalnej stronie klanu COD4: Modern Warfare - |PS|Clan
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Duża propozycja zmian.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimeWto Sie 10, 2010 4:59 pm

Czemu odszedłeś...nie rozumiem. Tylko dlatego że nie zgadzamy się z tobą co do twoich pomysłów? Meam, nie próbuj mi przygadać bo ci się nie uda, napisałem że nie mam kontaktu do CHP jako zakończenie wypowiedzi...to nie miało nic wnosić. Niepotrzebna informacja. Ale w czym ci ona przeszkadza? Podałem ją i już...Czepiasz się i nawet nie wiadomo o co...A na myśli miałem mniej więcej to, że skoro nie mam do nich kontaktu, to znaczy że ich nie znam, wniosek- nie wiem jacy są itd.
Powrót do góry Go down
Knapior

Knapior


Liczba postów : 4
Join date : 19/06/2010
Age : 29
Skąd : Elbląg, PL

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimeWto Sie 10, 2010 3:19 pm

Spoko już nie jestem w Klanie PS,ale podam wam te stronki : chatkapuchatka.npx.pl, polishhackers.npx.pl, aoh.npx.pl
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimeWto Sie 10, 2010 2:59 pm

Vilge nie udawaj że jesteś głupi, bo po pierwsze wiem że nie jesteś, po drugie nawet jeśli niechcący to efekt jest tragiczny. Nie wiem co miałeś na myśli przez to że nie masz kontaktu do CHP, ale to po prostu nie ma NAJMNIEJSZEGO znaczenia, gdyż Knapior ma, a tylko Jego o to pytałem(jakbyś miał kontakt to byś mógł napisać, nawet dobrze by było...). Jeśli chodzi o klany: MDS za dużo wulgaryzmów, wyrazów angielskich itp żeby opisać, więc pominę, PvP i SoR tak samo jak MiL mają głupi skrót i można by ich raz 2-0 zjechać, AoH nie znam(nie chodziło Ci przypadkiem o AoD ?), Pwnd wolałbym póki co zostawić w spokoju bo nie wiem jak mocni są, a członków mają wiele ...PH pierwsze słyszę, więc tak samo jak i AoH oraz CHP, prosiłbym abyś mi mniej więcej opisał te klany(skoro masz kontakt to chyba trochę je znasz, co nie?). Widzę że znasz dużo klanów(co prawda polskich, ale cóż i tak jestem wdzięczny) i zrobiło to na mnie pewne wrażenie, tylko jakbyś mógł sprecyzować co masz na myśli poprzez kotakt do danego klanu(masz xf jednego z członków, kilku, wszystkich, znasz ich serwer czy po prostu byłeś w niektórych z tych klanów), z góry dziękuję.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimeWto Sie 10, 2010 12:38 pm

Za MDS dziękujemy, wiemy co to za goście, większość (tych których widziałem) jedzie na wh, niestety nie umiem im tego udowodnić, bo nieźle się kryją. pWnD chyba każdy zna, CHP widuję na MS ale nie mam do nich kontaktu.
Powrót do góry Go down
Knapior

Knapior


Liczba postów : 4
Join date : 19/06/2010
Age : 29
Skąd : Elbląg, PL

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimeWto Sie 10, 2010 10:02 am

Klany:PH,PWND,CHP,MDS,AoH,PvP,SoR,Liga FCUP
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimePon Sie 09, 2010 11:04 pm

Jedną rzecz przegapiłem, jeśli byś mógł to napisz do jakich klanów masz kontakt bo chciałbym z ciekawości się dowiedzieć.
Powrót do góry Go down
Diabollo13
Super Mega Fajny Admin



Liczba postów : 45
Join date : 27/03/2010

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimePon Sie 09, 2010 10:16 pm

Jak dla mnie, wiekszosc tych pomyslow jest niepotrzebna, albo nie zdalaby egzaminu. Jedynie mozna by cos zrobic z tymi treningami, ale to wszystko pisali juz Meam i Vilge.
Powrót do góry Go down
Meamphisto
Master','Madara
Meamphisto


Liczba postów : 46
Join date : 29/03/2010

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimePon Sie 09, 2010 7:16 pm

Standardowo popieram vilge'a ale do tego coś od siebie dorzucę bo tak głupio wstawić taki krótki post ^^. Zupełnie nie rozumiem o co ci chodziło z tą częstą zmianą hasła, jeśli tak zaczniemy robić to wszyscy co trening będą się pytać o hasło. Wybacz ale nie mam pojęcia co ty pierd**isz jeśli chodzi o spary, chociażby na stronie naszego klanu na xf mamy 4 czy 5 nie jestem pewien sparów z zaledwie ostatnich 3 lub 4 dni, do tego tak jak napisał vilge dzisiaj rozwaliliśmy kolejny klan. Idąc dalej, twój pomysł z przeorganizowaniem klanu to kompletne popierdol**ie z pojeba**em i nie wiem z czym jeszcze(rozumiem wyrozumiałość vilge'a, ale ja jej nie mam), po pierwsze jeśli nie kryłeś się pod jakimś nickiem i nie obserwowałeś naszego klanu z ukrycia, to jest to dla mnie nielogiczne, że chcesz wprowadzić jakieś poważniejsze zmiany, ale jeśli tak nie było to twoja aktywność pozostawia bardzo wiele do życzenia, w każdym bądź razie pozostawiając tą kwestię stwierdzam, iż na pewno nie prowadziłeś obserwacji naszego klanu, gdyż twoje propozycje są ... Nie będę się powtarzać, w końcu raz już je opisałem. Nie wiem kogo masz na myśli przez stwierdzenie "nieaktywni" "słabi", bo w tą kategorię się wpisujesz, pomijając to, chciałem Ci zakomunikować, iż praktycznie wszyscy tego typu gracze zostali wyrzuceni, ale trudno żebyś o tym wiedział bo byłeś nieaktywny... Najpierw powinieneś się rozeznać w sytuacji, potem myśleć co zmienić, a dopiero na sam koniec proponować to klanowi, bo obecna propozycja nie jest warta czytania... Jedyne w czym mogę się jakkolwiek z Tobą zgodzić to kwestia treningów ze trochę rzadko się odbywają, ale jak już stwierdził vilge, a ja go popieram, można by ustalić to wcześniej albo jakiś stały dzień, w którym odbywały by się treningi.

Dziękuję za uwagę i mam nadzieje że przemyślisz swoją propozycje.
Powrót do góry Go down
Akkarin
Wielki Mistrz
Akkarin


Liczba postów : 166
Join date : 27/03/2010

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimePon Sie 09, 2010 6:16 pm

Co do tagów nie mam wątpliwości że zmiana jest zbędna. Te tagi są fajne, większość ma takie same a od razu widać kto jest kim. A nawet jeśli ktoś ma inne, to i tak wiadomo że jest od nas^^
Tryb gry SD: nie uda się z prostego powodu, już próbowałem i grało maks 8-10 osób, a zwykle 4-5 (licząc mnie :/)
Strona: nie wiem, wszystko mi jedno szczerze mówiąc
Skład klanowy: raczej nie ma ludzi nieaktywnych ani słabych, nie widzę potrzeby usuwania nikogo.
Podzielenie się na teamy: to nie zda egzaminu, bo nikomu nie będzie się chciało tego robić...ponadto takie teamy są niepotrzebne bo i tak wszyscy jesteśmy indywidualistami i na sparach gramy raczej w stylu: każdy na siebie (oczywiście podpowiadamy sobie, ale jednak..)
Spary: rozgrywamy i to często...ot choćby dzisiaj niecałe 15 minut temu rozgomiliśmy MiL
Treningi: Są możliwe tylko gdy zbierze się kilka osób, a nie 4 osoby i od razu krzyk: trening, trening! Można wprowadzić jakiś stały termin takiego treningu, wtedy może będzie więcej osób.
Powrót do góry Go down
Knapior

Knapior


Liczba postów : 4
Join date : 19/06/2010
Age : 29
Skąd : Elbląg, PL

Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitimePon Sie 09, 2010 4:47 pm

Witam,teraz zamierzam wam przedstawić w punktach dużą propozycję zmian,które myślę,że wpłyną bardzo dobrze na server i graczy.

1.Zmiana strony internetowej,którą ja już zrobiłem,ale nie jest dokończona,więcej informacji na PW,GG.W Budowie.

2.Zmiana trybu na Znajdź i Zniszcz co wzbogaci poziom gry naszego klanu tam głównie rozgrywają się spary i różne ligi.

3.W końcu rozgrywać spary oraz jakieś ligi,znam i mam wiele kontaktów z klanami które z chęcią zagrają spary.

4.Więcej treningów częste zmiany hasła po to aby nie było żadnych nie porozumień.

5.Zmniejszyć naszą ekipe klanową tych co słabo grają i rzadko,lub w cale wywalić.Trzeba by przeprowadzić jakiegoś spara wewnętrznego(klanowego)z zagrożonymi.

6.Podzielić klan na kilka grup,chodzi o to aby bodajże były cztery grupy z czego każdy opiekun grupy odpowiada za podopiecznych.

7.Zmienić tagi na [PS] i bez żadnego CL ,VCL,A,ITP po prostu ,pisze sie ,że [ ] jest najpopularniejsze,ale wlasnie nie ponieważ,teraz wszyscy przeszli na =,*,| a o tamtym zapomnieli.

Dziękuję za uważne przeczytanie i pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Duża propozycja zmian. Empty
PisanieTemat: Re: Duża propozycja zmian.   Duża propozycja zmian. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Duża propozycja zmian.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
|PS| Clan :: Sprawy połączone z serwerem :: Sugestie-
Skocz do: